Özel Ataköy Hastanesi

7 / 27 ÇAĞRI MERKEZİ
(0212) 653 93 00

Nöroloji Bölümü

Beyin ve Sinir Hastalıkları Tedavisi

Özel Ataköy Hastanesi nöroloji bölümü, deneyimli nörologlar ve uzman sağlık personeli ile beyin ve sinir sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde hizmet vermektedir. Geniş uzmanlık alanımız ve modern tedavi yöntemlerimizle hastalarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Baş Ağrısı

Baş ağrısı, birçok insanın yaşadığı yaygın bir şikayettir. Özel Ataköy Hastanesi nöroloji bölümünde baş ağrısı konusunda uzmanlaşmış nörologlar, hastaların baş ağrısı türünü belirlemek ve etkili tedavi seçenekleri sunmak için hizmet vermektedir.

Baş Dönmesi

Baş dönmesi, denge kaybı ve başın dönme hissi olarak tanımlanır. Nöroloji uzmanlarımız, baş dönmesinin nedenlerini araştırır ve hastaların yaşam kalitesini artırmak için uygun tedavi planları oluşturur.

İnme

İnme, beyin dokusunun bir bölgesine kan akışının aniden kesilmesi sonucu ortaya çıkan ciddi bir durumdur. Özel Ataköy Hastanesi’nde inme uzmanları, hastaların hızlı bir şekilde değerlendirilmesi ve etkili tedavi edilmesi için 7/24 hizmet vermektedir.

Epilepsi

Epilepsi, tekrarlayan nöbetlerle karakterize edilen bir nörolojik hastalıktır. Nöroloji uzmanlarımız, epilepsi tanısı konulmuş hastaların takibini yapar ve uygun ilaç tedavisi veya diğer tedavi seçeneklerini sunar.

Multipl Skleroz

Multipl skleroz, merkezi sinir sisteminin kronik bir iltihaplanma hastalığıdır. Özel Ataköy Hastanesi nöroloji bölümünde MS uzmanları, hastaların yaşam kalitesini artırmak ve hastalığın ilerlemesini yavaşlatmak için modern tedavi seçenekleri sunar.

Parkinson Hastalığı

Parkinson hastalığı, hareket bozukluklarına neden olan nörolojik bir hastalıktır. Nöroloji uzmanlarımız, Parkinson hastalarının takibi ve tedavisi konusunda uzmanlaşmıştır ve hastaların yaşam kalitesini artırmak için bireyselleştirilmiş tedavi planları sunar.

Alzheimer Hastalığı

Alzheimer hastalığı, hafıza kaybı ve bilişsel gerileme ile karakterize edilen yaygın bir nörodejeneratif hastalıktır. Özel Ataköy Hastanesi nöroloji bölümünde Alzheimer uzmanları, hastaların ve ailelerinin ihtiyaçlarına uygun destek ve tedavi sunar.

Özel Ataköy Hastanesi nöroloji bölümü, uzman kadrosu ve modern tıbbi ekipmanlarıyla beyin ve sinir hastalıklarının tanı ve tedavisinde lider konumdadır. Size en iyi sağlık hizmetini sunmak için buradayız.

Editör: Doç. Dr. Hasan Hüseyin ÖZDEMİR

Bir Uzmana Danışın

Tanı ve tedavi amacıyla yanlış yöntemlere başvurmayın. Rahatsızlığınız ve merak ettiklerinizle ile ilgili bize yazın. Sorularınızın cevapları en kısa sürede uzman doktorumuz tarafından iletişim adresinize gönderilecektir.

Randevu Oluştur

Online randevu oluşturmak için aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz.