Özel Ataköy Hastanesi

7 / 27 ÇAĞRI MERKEZİ
(0212) 653 93 00

Hedeflerimiz

Hasta Ve Yakınlarının Bütünsel Memnuniyetini En Üst Düzeyde Tutmak

Hasta, ve yakınlarının memnuniyet ve önerilerini sistematik olarak ölçmek ve değerlendirmek. Beklenti ve ihtiyaçları saptayarak, planlama ve uygulamalarda bulunmak. Hastaya ekonomik, hızlı teşhis ve tedavi hizmeti sunmak. Sürekli iyileştirme ve gelişmeyi sağlayarak, etik ve ahlaki değerlere uygun çalışmak.

Çağdaş Bilgi Ve Akademik Çalışma Sonuçlarının , Hizmet Kalitesini Arttırma Ve Güvence Altına Alinmasında Kullanımını Sağlamak

Uluslararası standartlarda bilimsel çalışmaları hizmet alanlarında kullanıma sunmak. Uluslararası bilimsel kongrelerde kurumsal yayınlarla yer almak, katılımları desteklemek. Hasta ve aileleri ile çalışanların yararlanabileceği, çağdaş bilgi bankaları entegre etmek.

Çağdaş Teknolojilerin Kullanımı Sağlayarak, Teşhis Ve Tedavide Öncü Uygulamalarda Bulunmak

Sağlık hizmetlerinde çağdaş teknolojilerin kullanımını sağlamaya yönelik uygulamalarda bulunmak. Teknoloji kullanımı ile bütüncül sağlık hizmetlerinde, öncü ve yenilikçi girişimlerle hizmet vermek.

Bir Uzmana Danışın

Tanı ve tedavi amacıyla yanlış yöntemlere başvurmayın. Rahatsızlığınız ve merak ettiklerinizle ile ilgili bize yazın. Sorularınızın cevapları en kısa sürede uzman doktorumuz tarafından iletişim adresinize gönderilecektir.

Randevu Oluştur

Online randevu oluşturmak için aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz.